راه اندازی یک وب سایت شروع فعالیت در این تجارت می باشد و صرفا عامل موفقیت در این زمینه نمی باشد فاصله موفقیت یا شکست وب سایت بسیار کوتاه است. یک سایت باید پویا باشد تا کاربران زیادی را به خود جذب کرده و آنها را از مشتریان خود کند.
یک سایت برای این که بتواند به صورت دائم در دسترس کاربران خود باشد و به آنها سرویس دهی داشته باشد، نیاز به نگهداری و پشتیبانی منظم دارد ، تا بتواند بقای خود را در دنیای مجازی حفظ نماید ، اگر از وب سایت خود نگهداری نکنید و مشکلات و خطاهای آن را مدام رفع نکنید، مشکلات سایت شما مداوم بیشتر خواهد شد و زمانی متوجه خواهید شد که این مشکلات کوچک تبدیل به مشکلات بزرگی شده اند و وب سایت شما را وارد یک بحران بزرگ کرده اند . از این رو شما همیشه به صورت مقطعی و یا دائمی نیاز به پشتیبانی خواهید داشت، چرا که وب سایت شما ، تجارت و سرمایه شماست .

پویا نگه داشتن یک وب سایت نیاز به نیروی حرفه ای یا به عبارتی نیاز به پشتیبانی دارد، تعدادی از سایت های تجاری دارای تیم پشتیبانی حرفه ای می باشند اما تعداد بسیار زیادی از سایت ها ی ثبت و راه اندازی شده به دلایل مختلف مانند هزینه زیاد و نداشتن فضای کافی توانایی تامین این نیرو را نداشته و نیاز خود را به صورت دورکاری و پاره وقت تامین میکنند و یا سایت خود را رها کرده اند.
پشتیبانی وب سایت مستلزم به توجه و رسیدگی زیادی است که تنها از عهده افراد متخصص این کار بر می آید. ما با بررسی و تحلیل برآورد تقاضاى مشتریان در زمینه نیاز به خدمات پشتیبانی و طراحی سایت ، همچنین بر اساس سابقه کاری اختصاصی در این زمینه برمبنای نیازها و خواسته های مشتریان اقدام به طرح ریزی خدمات پشتیبانی برای تامین این تقاضای مشتریان برآمدیم. خدمات پشتیبانی در سه بخش فنی، امنیتی و محتوایی تمام نیاز های سایت شما را برآورده میکند تا همیشه از جانب سایت خود آسوده خاطر باشید.

خدمات پشتیبانی گروه پارنا:

  • پشتیبانی فنی: پشتیبانی فنی سایت شامل رفع خطاهای احتمالی، انجام تنظیمات بهینه و مناسب برای سایت، نصب افزونه های مورد نیاز، تغییر در طراحی سایت با توجه به قالب سایت و... می باشد
  • پشتیبانی فنی: پشتیبانی امنیتی شامل حفظ امنیت وب سایت ، جلوگیری از نفوذ هکرها ، ایمن سازی پوشه ها و سطح دسترسی ها ، مانیتور وب سایت ، بررسی و برطرف کردن ضعف های امنیتی و... می باشد.
  • پشتیبانی محتوایی: پشتیبانی امنیتی شامل حفظ امنیت وب سایت ، جلوگیری از نفوذ هکرها ، ایمن سازی پوشه ها و سطح دسترسی ها ، مانیتور وب سایت ، بررسی و برطرف کردن ضعف های امنیتی و... می باشد.